Sektöründe uzun yıllardır faaliyet gösteren ve geliştirdiği markalarla zemin grubu ürünlerinde öne çıkan POLAR KİMYA SAN. TİC. A.Ş. nin yetkili satıcı ve uygulayıcı bayisi olan CONS YAPI, beton korunması, su-ısı-ses izolasyonu ve epoksi zemin kaplama sistemleri le hijyenik, modern, dekoratif ortamlar yaratmada çağdaş çözümler üretmektedir.

Mühendislik ve teknik bilgi birikimi ile donanımlı CONS YAPI, epoksi ve poliüretan uygulamalarından önce bilirkişi ekibiyle saha ziyareti yaparak doğru zemin ve doğru çözüm önerileri ile operasyon öncesi müşterisinin güvenini sağlamaktadır. Birçok büyük firmaya anahtar teslim uygulama hizmetinin yanı sıra ürün temini de sağlayan CONS YAPI hizmetlerini ortalama 2 yıl garanti altına almaktadır.

İş ve Sosyal Yaşam Alanlarınıza Değer Katacak Projeler!

Günümüzde yaygın olarak kullanılan epoksi kaplamalar yüzey düzgünlüğü, kolay temizlenirliği, bakteri oluşumunun engellenmesi, modern ve pürüzsüz görüntüsü ve çok çeşitli renk seçenekleri sağlamaktadır. Gıda ve endüstriyel üretim tesisleri, tekstil ve ilaç fabrikaları, hastaneler, okullar, elektrik santralleri, depolar, oto galeri, boyahane ve bakım üniteleri, otoparklar, servis alanları ve buna benzer alanlarda, betonun aşınma, darbe ve kimyasal dayanımını arttırmasından, dekoratif ve modern görüntüsünden, kolay temizlenmesinden ötürü zemin kaplaması olarak kullanılmaktadır.

Hatta son dönemde birçok konut sahiplerinden gelen talepler de göstermektedir ki; epoksinin renk seçenekleri ve hijyen bakımından güvenilir olması artık bireysel kullanıcıların da ilgi ve dikkatini çeken bir unsur olmuştur.

İletisim Bilgileri

Consyapı

    • Yavuz Sultan Selim Mah. Dr. Sadık Ahmet Cad. Villa Fenerion No:24 Kat:1 No:1 Fatih , Istanbul 41700
    • 0 (212) 582 56 00
    • 0 (212) 510 90 08
    • info@consyapi.com

Haritada Biz

Bize Yazın

Adınız (gerekli)

E-postanız (gerekli)

Konu

İletiniz